BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Padėka Priėmimo-skubiosios pagalbos ir Vaikų ligų skyriams

Data

2022 10 20

Įvertinimas
0
p-2.png

Šią naktį 2022.10.20 su dūstančia dukra atvykome į priėmimo skyrių. Nemeluosiu, bijojau. Nes prieš mėnesį atvykome su tokia pačia problema ir vaikų daktaro (vyriškio) buvau mokinama ko naktį atsibeldžiau, ar neatskiriu kada vaikui reikia ligoninės. Matėsi, kad daktaras supyko ko aš drysau jį naktį pažadinti. 
 P. S tada ligoninės reikėjo, nes buvom paguldytos. Bet dabar ne apie tai.

Noriu išreikšti didžiausią AČIŪ. Nuo priėmimo skyriaus sesučių iki vaikų skyriaus daktarės ir sesučių. Tokio rūpestingumo, tokio dėmesio nežinau ar kur esu sulaukusi kaip sulaukiau šią naktį. Dukra tikrai duso, buvo sutelktas maksimalus dėmesys. O jau sesučių ir daktarytės švelnumas ir rūpestingumas. Naktį vaikas duso, buvo nerami. Sesutės kas valandą turbūt lakstė ir bandė visaip mums padėti, net nekviečiant jų. Tai MEDIKĖS iš didžiųjų raidžių
Taip gera jausti priežiūrą ir nebijoti. Tikiuosi padėka pasieks tą dieną dirbusius žmonės.

Priėmimo skyrius irgi nerealios, labai malonios, rūpestingos.