BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Padėka Ortopedijos-Traumatologijos skyriui

Data

2022 10 31

Įvertinimas
0
p-2.png

2022 m. spalio 25-28 d. Jūsų ligoninės Ortopedijos-Traumatologijos skyriuje gydėsi mano žmona Vaclova Lukošienė. Jai buvo atlikta peties sanario keitimo operacija, kurią labai profesionaliai atliko, puikus savo srities specialistas, žinomas  gydytojas ortopedas-traumatologas Viktoras Jermolajevas, už ką mes jam esame labai nuoširdžiai dėkingi . Šios operacijos metu, jam talkino gydytoja anesteziologė-reanimotologė Monika Kaukėnaitė, kuri labai atsakingai ir nepriekaištingai atliko savo darbą, už ką mes ir jai esame

labai nuoširdžiai dėkingi .

    Mes esame labai dėkingi ir šio skyriaus slaugytojų komandai: Rasai Petrauskienei, Aldonai Kairienei, Jovitai Vaišvilienei, Eglei Macevičienei, Rimai Smilgienei, ir ypatingai Laimutei Augustinienei, kurios visą šį laikotarpį labai  profesionaliai, rūpestingai ir nuoširdžiai,  teikė mano žmonai visas būtinas slaugos paslaugas.

    Jūs galite drąsiai džiaugtis ir didžiuotis šiais nuostabiai puikiais medikais, kurie dirba Jūsų vadovaujamos ligoninės kolektyve.

    Linkime, kad  visus Jus, visur ir visada lydėtu Tikėjimas, Viltis, Meilė ir DIEVO palaima.