BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Nusipelniusioms Regioninės Telšių ligoninės slaugytojoms - padėkos

Data

2022 05 27

Įvertinimas
0
LSSO.png

Lietuvos slaugos specialistų organizacijos (LSSO) nariai, minėdami Tarptautinę slaugytojų dienų, iš visos Lietuvos rinkosi Vilniaus įgulos karininkų ramovės salėje. Slaugytojos dalyvavo konferencijoje, diskutavo aktualiais klausimais, o labiausiai nusipelniusios organizacijos narės buvo apdovanotos padėkos raštais. Jie įteikti dviem Regioninės Telšių ligoninės slaugytojoms - Aldonai Kaunienei ir Jolantai Kadienei. 
Monika GIRDVAINĖ

Padėkos raštai - už pasiaukojamą darbą
LSSO prezidentė Aušra Volodkaitė, pagerbdama labiausiai nusipelniusias slaugytojas, dėkojo joms už ilgametę profesinę veiklą ir už aktyvų indėlį gerinant gyventojų sveikatą bei darbą Lietuvos slaugos specialistų organizacijoje, vienijant slaugytojus, atstovaujant jų interesams, ugdant vienybę ir solidarumą.
„Galite pelnytai didžiuotis nuveiktais darbais, pasiektais tikslais, gausiu būriu kolegų, bendraminčių ir draugų, kurie vertina Jūsų profesionalumą ir patirtį. Linkiu nesustoti, įgyvendinti dar nerealizuotus kūrybinius sumanymus ir savo žiniomisbei gebėjimais prisidėti prie slaugos profesijos pažangos ir slaugytojų gerovės. Laimės, energijos ir sveikatos“, - sveikinime linkėjo LSSO prezidentė.

Pacientus slaugo daugiau kaip 30 metų
Aldona Kaunienė slaugytoja dirba jau daugiau kaip 30 metų. Darbo pradžioje jai teko dirbti Naujagimių skyriuje vienoje iš Vilniaus ligoninių, o įsidarbinusi Regioninėje Telšių ligoninėje specialistė tapo Vidaus ligų skyriaus slaugytoja. Telšiškė šiame skyriuje pacientams pagalbą teikia didžiąją savo gyvenimo dalį. Koronavirusinės infekcijos pandemijos metu specialistei teko dirbti ir vadinamajame „kovidiniame“ skyriuje.
„Nepabijojau darbo šiame skyriuje. Supratau, kad kažkas turi    dirbti ir ten. Dirbau su sunkiais pacientais tiek per pirmą, tiek ir per antrą pandemijos bangą, o jei reikės, neatsisakysiu dirbti ir ateityje“, - sakė savo darbui atsidavusi moteris.
A. Kaunienė teigė esanti laiminga galėdama kitiems padėti, patarti. Turbūt todėl moteris net neįsivaizduoja savęs dirbančios kitokį darbą. O gautas apdovanojimas dar labiau motyvuoja.
„Atrodo, dirbu savo darbą, ir tiek, nesu kažkuo ypatinga. Bet gauti padėkos raštą, žinoma, visada malonu“, - tvirtino pašnekovė.

Motyvuoja žmonių dėkingumas
Jolanta Kadienė slaugytoja dirba 23-ejus metus. Per darbo praktiką specialistei teko dirbti Neurologijos, Psichiatrijos, COVID-19 skyriuose, o šiuo metu ji darbą tęsia Chirurgijos skyriuje.
„Psichiatrijos skyriuje darbas sunkesnis psichologiškai, o „kovidiniame skyriuje - fiziškai. Ten buvo dideli krūviai, darbo sąlygas apsunkino speciali apranga. Visur reikia dirbti, o noras padėti kitiems veda į priekį“, - apie savo specialybę kalbėjo moteris.
J. Kadienė teigė, kad nors slaugytojo darbas ir nėra lengvas, tačiau dirbdama jį realizuoja save, mato tame prasmę.
„Pripratau prie to stacionarinio darbo ir man jis labai patinka. O apdovanojimai, aišku, paglosto širdį, pamalonina, bet juk ne dėl to dirbame. Sunkų darbą atperka pacientų dėkingumas. Tą ypač jaučiau dirbdama „kovidiniame“ skyriuje“, - sakė J. Kadienė