BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


DIENOS STACIONARAS

Data

2021 04 29

Įvertinimas
0
Bacillol AF.png

Viešojoje įstaigoje Regioninėje Telšių ligoninėje nuo 2020 m. sausio mėnesio savo veiklą pradėjo Dienos stacionaras, kurio tikslas yra gerinti gyventojų prieinamumą prie gydymosi procedūrų. Tuo tikslu, Dienos stacionare pacientams atliekamos šeimos gydytojo ar gydytojo konsultanto paskirtos injekcijos ir infuzijos. 
Paslaugos teikiamos kiekvieną dieną, taip pat savaitgaliais bei švenčių dienomis, todėl gydymas injekcijomis ir infuzijomis vykdomas be pertraukos, tuo užtikrinant optimalų vaistų poveikį sveikatai. 
Dienos stacionare (112 kabinete) yra patogios funkcinės kėdės- foteliai, kur atvykęs pacientas procedūros metu gali sėdėti ar būti pusiau gulimoje ar gulimoje padėtyje. 
Injekcijoms naudojamomis priemonėmis (vienkartiniais švirkštais, adatomis, intraveniniais kateteriais, infuzinėmis sistemomis, med. pirštinėmis, tvarsliava, dezinfekcinėmis medžiagomis) aprūpina ligoninė, todėl pacientui jų pirkti ir turėti nereikia. 
 
Paciento patekimas į Dienos stacionarą:
1.    Būtina išankstinė registracija, tel. nr. 860024578. Registruotis į Dienos stacionarą gali pats pacientas, taip pat registruoti asmenį gali jo atstovas ar nukreipiantis gydytojas. 
2.    Pacientas nurodytą dieną 15- 20 min. anksčiau paskirto laiko turi atvykti į ligoninės Priėmimo skyrių, ten pacientas įtraukiamas į elektroninę sveikatos istorijos sistemą (ESIS), užvedama ligos istorija ir nukreipiamas į Dienos stacionarą - 112 kabinetą. 

Pacientas atvykdamas į Dienos stacionarą turi turėti:
1.    Gydytojo siuntimą, kuriame būtų nurodytos paskirtos procedūros (vaistai, jų įvedimo būdas) bei procedūrų reikiamas atlikti kiekis.
2.    Gydytojo išrašytus vaistus bei tirpalus vaistų skiedimui. 
3.    Medicininę kaukę.

Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko. (Senovės graikų filosofas Sokratas)