BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Struktūriniai padaliniai

Tel.: (8 444) 77021, 77031

Vedėjas  T. Lūža
Gydytojai:
M. Aponavičienė
O. Šaulienė
R. Povilaitytė
R. Liaudanskaitė
E. Lysovienė (neonatologė)
L. Rovas
R. Fabijonavičienė (neonatologė)
T. Lūža
D. S. Vilšinskaitė
D. Wojczulis
S. Špiliauskaitė
V. Riškienė
R. Dzikienė (neonatologė)

Tel.: (8 444) 77015

Vedėjas     S. Matulaitis
Gydytojai:
V. Girčys
J. Dielkus
A. Norkus
A. Vaidakavičius
D. Korolkova
P. Šniuolis
G. Poluchin

Skyriaus komandą sudaro skyriaus vedėjas Sigitas Matulaitis, vyr. slaugytoja Birutė Kiburienė, daktarai - 7, bendrosios praktikos slaugytojos - 13, ūkio reikalų tvarkytoja - 1, valytojos - 2.
Chirurgijos skyriuje yra 18 lovų, 13palatų. Esant būtinybei galima paguldyti 27 ligonius. 3 palatos – trivietės, o likusios - dvivietės. Kiekvienoje palatoje yra tualetas, kriauklė. Prie kiekvienos lovos yra signalizacija, kad reikalui esant galėtų išsikviesti personalą. Visa tai yra ligonių patogumui.
Turime procedūrinį kabinetą, kuriame bendrosios praktikos slaugytojos pasiruošia lašelinei infuzijai, vaistų leidimui. Į procedūrinį kabinetą ligoniai nekviečiami, visos procedūros atliekamos palatoje.
Yra 2 tvarstomieji kabinetai – švarus ir pūlingas. Švariajame atliekami švarūs perrišimai (siūlų išėmimas, tvarsčio pakeitimas). Pūlingame tvarstomajame atliekami pūlingi perrišimai (supūliavusios žaizdos, trofinės opos, pragulos). 
Turime vonios kambarį, kuriame yra vonia, dušo kabina, bidė. Čia ligoniai ruošiami operacijai – maudomi, klizmuojami.

Chirurgijos skyriuje per metus  išgydoma virš 1000 ligonių, atliekama virš 600 operacijų. Operacijos įvairios – tulžies pūslės akmenligės, apendicitai, išvaržos, žarnų nepraeinamumas, venų išsiplėtimas ir kitos. Operuoja  visi skyriuje dirbantys chirurgai.
Atliekamos dienos chirurgijos operacijos (apgamai, lipomos, ateromos).
Chirurgijos skyriuje darbuotojų kaita nedidelė. Tiek gydytojai, tiek slaugytojos, tiek valytojos dirba virš 20-30metų.Dirba slaugytojos, kurių stažas 5-6 metai. 2020 metais  atvyko dirbti jauna gydytoja chirurgė Dovilė Korolkova.
Kolektyvas draugiškas, visi dirba komandoje. Daug gauname padėkų iš ligonių, iš ligoninės administracijos už gerą darbą.

Chirurgijos skyriaus kolektyvas

 

Tel.: (8 444) 77019

Vedėjas     J. Mačiukaitis
Gydytojai:
S. Simaitytė
D. Korolkova

Tel.: (8 444) 77028

Vedėja       A. Šarkevičienė
Gydytojai:
E. Kučikienė
E. Baublienė

Hemodializės skyrius įkurtas 2000 m. Šiandien turi 8 lovas ir 9 hemodializės aparatus. Per metus atliekame virš 3000 procedūrų.
Dirbame kasdien, išskyrus sekmadienį. Atliekame ambulatorines hemodializes, sergantiems lėtiniu inkstų funkcijos nepakankamumu.
Skyriuje dirba trys gydytojos A. Šarkevičienė, E. Kučikienė ir E.Baublienė bei 6 kvalifikuotos, turinčios patirtį slaugytojos.

Tel.: (8 444) 77022, 77020, 77014
                              
Kardiologai
G.Pocienė
A.Dervinienė

Gastroenterologas    
A.Grikšienė

Infektologas
R.Pundinienė

Pulmonologas
S. Simaitytė

Vaikų pulmonologas
A.Storpirštienė

Vaikų kardiologas
S. Šimukauskas

Vaikų ligų gydytojas
E.Lysovienė

Dietologas
B.Jarašūnė

Neurologai    
I.Skernevičiūtė
K.Kazakevičienė       

Nefrologas    
E.Baublienė

Neurochirurgas    
L.Jonušas

Chirurgai   
J.Dielkus
V.Girčys
A.Norkus
P.Šniuolis
D.Korolkova

Ortopedai traumatologai    
E.Petkevičius
P.Rumbutis
A. Dervinis
K. Norkutė
K. Beinaravičius
E. Jonynas-Koževnikovas
 
Akušeriai-ginekologai    
M.Aponavičienė
O.Šaulienė
T.Lūža

Otorinolaringologai
A.Tamulionis
N.Bendžiūtė
I.Vanagienė

Endoskopuotojai    
J.Seiliuvienė
A.Norkus
A.Grikšienė
        
Urologai     
G.A.Zavackas
Med. dr. M. Danilevičius
G.Poluchin                        
 

Dermatovenerologas    
A.Višniauskienė

Logoterapeutas    
V.Kriūkienė

Endokrinologas   
B.Vaidakavičienė
P.Jankuvienė

Gydytojai geriatrai  
B.Radavičius
J.Mačiukaitis

Echoskopuotojai    
J.Dielkus
V.Belienė
A.Dargužienė

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai
S.Juknienė
E.Kučikienė
 
Radiologai        
V.Belienė
A.Bagdonienė
D.Kazakevičius

Oftalmologas
M.Banevičius

Tel.: (8 444) 77027

Vedėja       N. Petrulienė

Medicinos biologai
G.Murauskė
L.Ilarionova

Klinikinė diagnostikos laboratorija yra atskiras savarankiškas ligoninės skyrius, teikiantis laboratorijos paslaugas ligoninės bei filialų pacientams, pagal sudarytas sutartis su kitomis įstaigomis ir individualiai į laboratoriją besikreipiantiems asmenims, neturintiems siuntimo.
Skyriuje dirba: laboratorijos gydytoja, 2 medicinos biologės, 7 klinikos laborantės, bendros praktikos slaugytoja, 2 pagalbinės darbuotojos.
Pagrindinis skyriaus tikslas – teikti kvalifikuotas laboratorinės diagnostikos asmens sveikatos priežiūros paslaugas, tiksliai, greitai ir kokybiškai atlikti laboratorinius tyrimus, reikalingus ligonių būklei įvertinti, diagnozuoti ir gydyti.
Darbo laikas: Laboratorija dirba trimis pamainomis ištisą parą, be poilsio ir išeiginių dienų, pagal administracijos patvirtintą slenkantį darbo grafiką:
•      Rytinė pamaina dirba  7:00 - 13:00 val.
•      Popietinė                   13:00 - 19:00 val.
•      Naktinė                     19:00 - 7:00 val.
Klinikinės diagnostikos laboratorijos padaliniai:
•         Bendrasis klinikinis- jame atliekami  hematologiniai (automatizuotas bendras kraujo tyrimas- eritrocitai, leukocitai, trombocitai , hemoglobinas ir kt., eritrocitų nusėdimo greitis, mikroskopinis leukocitų formulės, trombocitų, retikuliocitų skaičiavimas), bendraklinikiniai (tiriami įvairūs kūno skysčiai, išmatos, skrepliai, imunohematologiniai ir bendrieji citologiniai tyrimai);
•         Klinikinės chemijos - jame atliekami klinikinės chemijos (t.y. angliavandenių, baltymų, riebalų, pigmentų, fermentų, mineralinių medžiagų apykaitos, kraujo krešėjimo sistemos tyrimai), imunologiniai hormonų, vėžio žymenų, infekcinių, lytiniu keliu plintančių ligų tyrimai.

Darbo tvarka:           
Rytinėje pamainoje visi tyrimai atliekami tą pačią dieną iki 15.00 val. ir grąžinami užsakovui (išskyrus kai kuriuos, kurių atlikimui reikia surinkti keletą mėginių). Popietinėje ir naktinėje pamainoje tiriamos skubos tvarka ir visą parą atliekamos analitės.

Kokybė
Klinikinė diagnostinė laboratorija yra atestuota Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros  veiklai tarnybos prie SAM. Laboratorija ne tik kasdien atlieka tyrimų vidinę kontrolę , bet ir dalyvauja išorinėje (tarptautinėje) tyrimų kokybės kontrolės programose, bendradarbiaudama su išorine kontrole vykdančioms organizacijos Labquality (Suomija), RIQAS ( Jungtinės karalystės). Tai užtikrina greitą , kokybišką ir tikslų tyrimų rezultatų pateikimą gydančiam gydytojui ar užsakovui. Laboratorijoje įdiegta laboratorinė informacinė sistema (LIS), valdanti laboratorinių procesų metu atsiradusių duomenų gavimą, vykdymą ir saugojimą. Laboratorijos darbuotojai savo profesinę kvalifikaciją tobulina gilindami įgytos specialybės žinias , gebėjimus ir praktinius įgūdžius švietimo institucijų organizuojamuose kursuose.

Mokamos paslaugos
Dėka laboratorijoje instaliuotos modernios diagnostinės aparatūros bei įdiegtų automatizuoto valdymo ir informacinių technologijų sistemų galima greitai bei kokybiškai ištirti ir atlikti platų asortimentą tyrimų , reikalingų profilaktiniam sveikatos patikrinimui ar įvairių ligų ankstyvai diagnostikai. Kraują iš venos ar iš piršto greitai ir profesionaliai paims pačioje laboratorijoje.

Tel.: (8 444) 77017

Vedėja        I. Skernevičiūtė    
Gydytoja    V.Vitkauskienė

Neurologijos skyrius Regioninėje Telšių ligoninėje įkurtas 1979 metais.
Skyriuje yra 7 palatos (1 keturvietė, 1 trivietė, 3 dvivietės, 2 vienvietės), kuriose yra 14 lovų. Šiuo metu 2 palatos paruoštos Covid-19 įtariamiems ligoniams izoliuoti. Jose ligoniai stebimi, kol gaunamas tyrimo rezultatas, tada perkeliami į kitas palatas .
Viena palata aprūpinta intensyvaus stebėjimo monitoriais, kvėpavimo aparatais, atsiurbėjais, moderniomis lovomis. Joje gydomi sunkios būklės, insultu sergantys ligoniai, vykdomas intensyvus jų stebėjimas, gydymas ir slauga. Kitos palatos įprastinės. Jose gydomi įvairiomis stacionarinio gydymo reikalaujantys neurologinėmis ligomis sergantys ligoniai.
Skyriuje dirba 2 gydytojai neurologai, skyriaus vedėja - I. Skernevičiūtė, nusipelniusi Respublikos gydytoja ir ordinatorė neurologė gyd. V. Vitkauskienė.
Gydytojams neurologams padeda dirbti vyr. slaugytoja, 11 bendrosios praktikos slaugytojų, padėjėja, 2 valytojos ir ūkio reikalų tvarkytoja.
Skyriuje įdiegtas komandinis darbo principas – visi tą dieną dirbantys darbuotojai dirba, kaip viena komanda.
Ligonių patogumui yra 3-dušai, 7-tualetai, procedūrinis kabinetas, kuriame atliekamos sudėtingesnės procedūros. Yra personalo poilsio kambarys.
Per metus išgydome vidutiniškai - 550 ligonių. Išgydome apie 130 insultu sergančių ligonių, laiku atvykusiems, nesant kontraindikacijų taikome naujausius gydymo metodus – atliekame trombolizę, intensyviname reabilitaciją.
Klaipėdos ir Šiaulių ligoninėse yra insultų centrai, mūsų skyrius klasterinis, atliekame tas pačias procedūras kaip ir centruose. Vidaus infekcijų per skyriaus veiklos laikotarpį neužfiksuota.

Tel.: (8 444) 77024

Vedėja       R. Sankauskienė
Gydytojai:
L. Kojelienė
A. Šarkevičienė
N. Bendžiūtė
V. Skaraitė

Tel.: (8 444) 77016

Laikinai einantis vedėjo pareigas A. Chahine
Gydytojai:
E. Petkevičius
P. Rumbutis
A. Dervinis
K. Norkutė
K. Beinaravičius
V.Jermolajevas

 

Tel.: (8 444) 77035

Vedėja    J.Vilkauskaitė  
Gydytojas    A.Šilinskas

Skyrius dirba nuo 2018 metų sausio 3 d. Skyriaus personalas - vedėja Jovita Vilkauskaitė, vyresnioji slaugytoja Inga Gumuliauskienė, gydytojai Jovita Vilkauskaitė ir Andrius Šilinskas, 9 bendrosios praktikos slaugytojos, 14 slaugytojų padėjėjų,  socialinė darbuotoja, ūkio reikalų tvarkytoja, 2 valytojos.
Skyriuje gali būti gydomi ir slaugomi vienu metu 26 pacientai. 4-iems iš jų – gali būti teikiama paliatyvi slauga. Pacientų gulėjimo maksimali trukmė - 120 lovadienių. Paliatyvios slaugos lovadienių skaičius neribojamas.

 

Tel.: (8 444) 77023

Vedėja       G.Girdvainytė

Vidaus ligų gydytojai
J.Seiliuvienė
D.Bumblauskienė
G.Girdvainytė

Medicinos gydytojai      
J. Vilkauskaitė
R. Savickis
E. Mkrtumian
B. Radavičius
B. Drakšaitė
G. Stonkutė
D. Masaitis
J. Mačiukaitis

Vaikų ligų gydytojai
S. Šimukauskas
Z. Jakštienė
R. Fabijonavičienė

Tel.: (8 444) 77012

Vedėja      S.Slavinskienė
Gydytojai:
G.Naujokas
S.Naujokas

Medicinos psichologė S.Beišinienė

Tel.: (8 444) 77026

Vedėja A.Bagdonienė

Gydytojai:      
A. Bagdonienė
V. Belienė
L. Granickas
D. Kazakevičius
           
Teikiamos šios radiologijos paslaugos:
1. Rentgenodiagnostika.
2. Mamografija, atrankinė mamografinė patikra.
3. Ultragarsiniai tyrimai (kaklo ir galūnių kraujagyslių).
4. Kompiuterinė tomografija.
5. Magnetinio rezonanso tomografija.
6. Kaulų tankio nustatymas(stuburo, klubo sąnario, dilbio srities).
7. Dantų rentgenografija.

Registracija branduolinio magnetinio rezonanso tyrimams vykdoma nuo 8.00 - 17.00 val. tel. (8 444) 77022, 77020, 77014.

Mokamiems tyrimams (neturintiems gydytojo siuntimo) registracija vykdoma nuo 8.00 - 15.00 val. tel. (8 444) 77026.         

Tel.: (8 444) 77018

Vedėja       S. Juknienė
Gydytojai:
E. Kučikienė
I. Radavičienė

Medicinos psichologė S. Beišinienė

Tel.: (8 444) 77025

Vedėjas     V. Girčys
Gydytojai:
R. Sankauskienė
L. Kojelienė
A. Šarkevičienė
N. Bendžiūtė
A. Bytautas
V. Skaraitė

Tel.: (8 444) 77013

Laikinai einanti vedėjos pareigas I.Bitinienė
Gydytojai:  
A. Dargužienė
I. Bitinienė
I. Miškinienė
S. Šimukauskas
E. Lysovienė
R. Fabijonavičienė
V. Čapienė
R.Dzikienė

Tel. (8 444) 77037

Vedėja Vita Sivickienė
Farmakotechnikė N. Norvilienė

VšĮ Regioninės Telšių ligoninės vaistinė įkurta 1998 m. Vaistinė aprūpina medikamentais, medicinos priemonėmis bei tvarsliava ligoninės skyrius. Vaistinė nustatyta tvarka įsigyja, saugo, išduoda medikamentus, slaugos priemones, tvarsliavą. Vaistinėje yra įdiegta kiekinė kompiuterinė apskaita.

Tel.: (8 444) 77019

Vedėja   D.Bumblauskienė
Gydytojai:
D. Bumblauskienė
B. Vaidakavičienė
I. Radavičienė

Vidaus ligų skyrius vienas iš pačių pirmųjų skyrių nuo to laiko, kai Telšiuose buvo atidaryta ligoninė. Einant metams keitėsi ištisos medikų kartos, kartu su medicinos mokslu keitėsi ir skyrius, ir jo veikla. Po remonto skyriaus patalpos šviesios, jaukios, jį puošia dailininkų dovanoti paveikslai. Taip pat yra dovanota maža bibliotekėlė, kuria labai noriai naudojasi mūsų pacientai.
Šiame skyriuje dirba atsidavęs, turintis didžiulę patirtį,  negailintis jėgų ir nuolat  tobulėjantis bei jaunėjantis kolektyvas. Jam vadovauja gydytoja terapeutė Daina Bumblauskienė, slaugytojas telkia vyresnioji slaugytoja Loreta Kumžienė.
Čia gydomi ir slaugomi pacientai, kamuojami širdies ir kraujagyslių, plaučių, inkstų, virškinamojo trakto ligų. Aukšto kraujospūdžio liga gydoma naujausiais medikamentais: skyrius jų turi visų grupių. Taip pat atliekama daugybė įvairiausių procedūrų, punkcijų, tyrimų, kurių pagalba diagnozuojamos ligos. Sergant kraujo ar kitomis ligomis, sukeliančiomis anemiją ar kraujo krešėjimo sutrikimus, atliekamos eritrocitų masės ar šviežiai šaldytos plazmos transfuzijos. Tam talkina ligoninėje dirbanti laboratorija, skyriuje įsigytas kraujo komponentų šildytuvas. Bronchine astma sergantys pacientai taip pat čia sulaukia pagalbos, jie gydomi skyriuje turimais naujais medikamentiniais inhaliatoriais.
Teikiama visokeriopa pagalba ir gydymas, sergantiems šio amžiaus rykšte vadinamu, cukriniu diabetu.
 Būna, kad personalas trumpam „tampa“ socialiniais darbuotojais, asmens sargybiniais ar net nuodėmklausiais. O kartais, deja, tenka su visa pagarba ir užuojauta padėti išeiti žmogui į amžinybę...  Tokia jau mūsų, dirbančių iš širdies, kasdienybė.

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-01