copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

medikai.png
2020 09 21
Žemaitijos sostinė tapo artima kaunietei medikei

Rugpjūčio mėnesį Akušerijos-ginekologijos skyriuje pradėjo darbuotis gydytoja neonatologė, pediatrė Eglė Lysovienė, kuri stengsis sustyguoti darbą skyriuje, nes skyriaus kolektyvas beveik pusę metų gyveno su besikeičiančiais naujagimių gydytojais. Iš Kauno kilusi medikė sieks susikurti savo darbo sistemą ir metodus bei derinti juos su kitais skyriuje dirbančiais gydytojais, kad...

Skyriaus vedėjas T.Lūža ir direktorė J.Seiliuvienė.png
2020 08 11
Akušerijos-ginekologijos skyriui vadovauja naujas vedėjas

Regioninės Telšių ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje — permainų vėjai, bet džiuginantys: skyriaus kolektyvą į darnų branduolį stengsis suburti naujasis skyriaus vedėjas — gydytojas akušeris-ginekologas Tomas Lūža, kuris, kaip juokaujama, iškeitė Lietuvos sostinę į Žemaitijos sostinę.

padeka.JPG
2020 07 22
Regioninės Telšių ligoninės darbuotojams – medaliai už pasiaukojamą darbą pandemijos metu

Praėjusią savaitę Respublikinės Šiaulių ligoninės kiemelyje sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga apdovanojo Šiaulių ir Telšių regionų medikus ir kitų įstaigų atstovus, prisidėjusius prie sėkmingo COVID-19 pandemijos suvaldymo. Tarp 55 apdovanotųjų – ir trys VšĮ Regioninės Telšių ligoninės darbuotojai. Medaliai ir...

D.Korolkova.JPG
2020 07 21
Chirurgijos skyriuje darbą pradėjo gydytoja chirurgė Dovilė Korolkova

Liepos pradžioje Regioninės Telšių ligoninės Chirurgijos skyriaus kolektyvą papildė gydytoja chirurgė Dovilė Korolkova. Nuo praėjusių metų birželio į šią gydymo įstaigą atvykdavusi budėti medikė džiaugiasi puikiomis darbo sąlygomis, darniu kolektyvu ir neabejoja, kad ras bendrą kalbą su žemaičiais pacientais.

RTL.jpg
2020 07 07
PACIENTŲ LANKYMO TVARKA EKSTREMALIOS SITUACIJOS METU

Viešosios įstaigos Regioninės Telšių ligoninės Pacientų lankymo tvarka ekstremalios situacijos metu parengta vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. birželio 10 d.  nutarimu Nr. 588 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ pakeitimo“, nuostatomis.

Įrašų
puslapyje