BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vidaus ligų skyrius

Tel.: +370 444 77019

Vedėja   D. Bumblauskienė
Gydytojai:
D. Bumblauskienė
B. Vaidakavičienė
J. Mačiukaitis
B. Radavičius

Medicinos normos
Vidaus ligų gydytojas
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/574e7020d4cd11e49a8e8a8aa8141086/asr

Gydytojas geriatras
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/64506ae05b0711e7a53b83ca0142260e?jfwid=q8i88m7l6

 

Vidaus ligų skyrius vienas iš pačių pirmųjų skyrių nuo to laiko, kai Telšiuose buvo atidaryta ligoninė. Einant metams keitėsi ištisos medikų kartos, kartu su medicinos mokslu keitėsi ir skyrius, ir jo veikla. Po remonto skyriaus patalpos šviesios, jaukios, jį puošia dailininkų dovanoti paveikslai. Taip pat yra dovanota maža bibliotekėlė, kuria labai noriai naudojasi mūsų pacientai.
Šiame skyriuje dirba atsidavęs, turintis didžiulę patirtį,  negailintis jėgų ir nuolat  tobulėjantis bei jaunėjantis kolektyvas. Jam vadovauja gydytoja terapeutė Daina Bumblauskienė, slaugytojas telkia vyresnioji slaugytoja Loreta Kumžienė.
Čia gydomi ir slaugomi pacientai, kamuojami širdies ir kraujagyslių, plaučių, inkstų, virškinamojo trakto ligų. Aukšto kraujospūdžio liga gydoma naujausiais medikamentais: skyrius jų turi visų grupių. Taip pat atliekama daugybė įvairiausių procedūrų, punkcijų, tyrimų, kurių pagalba diagnozuojamos ligos. Sergant kraujo ar kitomis ligomis, sukeliančiomis anemiją ar kraujo krešėjimo sutrikimus, atliekamos eritrocitų masės ar šviežiai šaldytos plazmos transfuzijos. Tam talkina ligoninėje dirbanti laboratorija, skyriuje įsigytas kraujo komponentų šildytuvas. Bronchine astma sergantys pacientai taip pat čia sulaukia pagalbos, jie gydomi skyriuje turimais naujais medikamentiniais inhaliatoriais.
Teikiama visokeriopa pagalba ir gydymas, sergantiems šio amžiaus rykšte vadinamu, cukriniu diabetu.
 Būna, kad personalas trumpam „tampa“ socialiniais darbuotojais, asmens sargybiniais ar net nuodėmklausiais. O kartais, deja, tenka su visa pagarba ir užuojauta padėti išeiti žmogui į amžinybę...  Tokia jau mūsų, dirbančių iš širdies, kasdienybė.

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Vidaus ligų skyrius

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-17