BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ortopedijos traumatologijos skyrius

Tel.: +370 444 77016

Vedėjas A. Chahine
Gydytojai:
E. Petkevičius
A. Dervinis
K. Norkutė
V. Jermolajevas
P. Piesliakas
J. Klumbys

Medicinos normos
Gydytojas ortopedas – traumatologas
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.438840/asr

Ortopedijos Traumatologijos skyrius gyvuoja 45 m. Dirba gydytojai: Ali Khalil Chahine, Evaldas Petkevičius, Audrius Dervinis, Kristina Norkutė, Viktoras Jermolajevas, Paulius Piesliakas, Juozas Klumbys.
Ortopedijos Traumatologijos skyriuje yra 20 lovų. Per metus atliekama apie 800 operacijų.
Taikoma kortikalinės AO sistemos bei intramedulinės sintezės (naudojant šiuolaikiškas plokšteles bei intramedulines vinis kaulo vientisumui atkurti). Atliekamos visų stambiųjų ir smulkiųjų kaulų operacijos.
Moderniose operacinėse atliekamos kelio, klubo ir peties sąnarių endoprotezavimo operacijos. Taip pat atliekama kelio, peties ir čiurnos  sąnarių artroskopinės operacijos (tai yra minimaliai invazinės operacijos). Gydomos plaštakos ir pėdos įgytos deformacijos, atliekamos riešo kanalo atlaisvinimo, plaštakos minkštųjų audinių, pėdos korekcinės (Hallux valgus ir kt.).

Kolektyvas

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-17