BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Neurologijos skyrius

Tel.: +370 444 77017

Vedėja       
Gydytoja    V. Vitkauskienė

Medicinos normos
Gydytojas neurologas
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.255371/asr

 

Neurologijos skyrius Regioninėje Telšių ligoninėje įkurtas 1979 metais.
Skyriuje yra 7 palatos (1 keturvietė, 1 trivietė, 3 dvivietės, 2 vienvietės), kuriose yra 14 lovų. Šiuo metu 2 palatos paruoštos Covid-19 įtariamiems ligoniams izoliuoti. Jose ligoniai stebimi, kol gaunamas tyrimo rezultatas, tada perkeliami į kitas palatas .
Viena palata aprūpinta intensyvaus stebėjimo monitoriais, kvėpavimo aparatais, atsiurbėjais, moderniomis lovomis. Joje gydomi sunkios būklės, insultu sergantys ligoniai, vykdomas intensyvus jų stebėjimas, gydymas ir slauga. Kitos palatos įprastinės. Jose gydomi įvairiomis stacionarinio gydymo reikalaujantys neurologinėmis ligomis sergantys ligoniai.
Skyriuje dirba 1 gydytoja neurologė ordinatorė neurologė gyd. V. Vitkauskienė.
Gydytojams neurologams padeda dirbti vyr. slaugytoja, 11 bendrosios praktikos slaugytojų, padėjėja, 2 valytojos ir ūkio reikalų tvarkytoja.
Skyriuje įdiegtas komandinis darbo principas – visi tą dieną dirbantys darbuotojai dirba, kaip viena komanda.
Ligonių patogumui yra 3-dušai, 7-tualetai, procedūrinis kabinetas, kuriame atliekamos sudėtingesnės procedūros. Yra personalo poilsio kambarys.
Per metus išgydome vidutiniškai - 550 ligonių. Išgydome apie 130 insultu sergančių ligonių, laiku atvykusiems, nesant kontraindikacijų taikome naujausius gydymo metodus – atliekame trombolizę, intensyviname reabilitaciją.
Klaipėdos ir Šiaulių ligoninėse yra insultų centrai, mūsų skyrius klasterinis, atliekame tas pačias procedūras kaip ir centruose. Vidaus infekcijų per skyriaus veiklos laikotarpį neužfiksuota.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-17