BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Chirurgijos skyrius

Tel.: +370 444 77015

Laikinai einantis vedėjo pareigas     V. Girčys
Gydytojai:
V. Girčys
J. Dielkus
A. Norkus
D. Korolkova
P. Šniuolis
S. Matulaitis
E. Šuopytė
R. Savickis

Medicinos normos

Gydytojas chirurgas

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.94856?jfwid=bkaxl0dy

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.246536?jfwid=bkaxl0dy

Gydytojas urologas

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.308115?jfwid=-

 

Skyriaus komandą sudaro skyriaus vedėjas, vyr. slaugytoja, daktarai - 8, bendrosios praktikos slaugytojos - 13, ūkio reikalų tvarkytoja - 1, valytojos - 2.
Chirurgijos skyriuje yra 18 lovų, 13 palatų. Esant būtinybei galima paguldyti 27 ligonius. 3 palatos – trivietės, o likusios - dvivietės. Kiekvienoje palatoje yra tualetas, kriauklė. Prie kiekvienos lovos yra signalizacija, kad reikalui esant galėtų išsikviesti personalą. Visa tai yra ligonių patogumui.
Turime procedūrinį kabinetą, kuriame bendrosios praktikos slaugytojos pasiruošia lašelinei infuzijai, vaistų leidimui. Į procedūrinį kabinetą ligoniai nekviečiami, visos procedūros atliekamos palatoje.
Yra 2 tvarstomieji kabinetai – švarus ir pūlingas. Švariajame atliekami švarūs perrišimai (siūlų išėmimas, tvarsčio pakeitimas). Pūlingame tvarstomajame atliekami pūlingi perrišimai (supūliavusios žaizdos, trofinės opos, pragulos). 
Turime vonios kambarį, kuriame yra vonia, dušo kabina, bidė. Čia ligoniai ruošiami operacijai – maudomi, klizmuojami.

Chirurgijos skyriuje per metus  išgydoma virš 1000 ligonių, atliekama virš 600 operacijų. Operacijos įvairios – tulžies pūslės akmenligės, apendicitai, išvaržos, žarnų nepraeinamumas, venų išsiplėtimas ir kitos. Operuoja  visi skyriuje dirbantys chirurgai.
Atliekamos dienos chirurgijos operacijos (apgamai, lipomos, ateromos).
Chirurgijos skyriuje darbuotojų kaita nedidelė. Tiek gydytojai, tiek slaugytojos, tiek valytojos dirba virš 20-30metų. Dirba slaugytojos, kurių stažas 5-6 metai. 2020 metais  atvyko dirbti jauna gydytoja chirurgė Dovilė Korolkova.
Kolektyvas draugiškas, visi dirba komandoje. Daug gauname padėkų iš ligonių, iš ligoninės administracijos už gerą darbą.

Chirurgijos skyriaus kolektyvas

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-17