BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Paslaugos

Elektroniniai valdžios vartai, pasiekiami adresu www.epaslaugos.lt. Portale, kurį administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, galima rasti informaciją ir nuorodas į visas svarbiausias Lietuvoje teikiamas viešąsias ir administracines e. paslaugas. Dalį jų galima užsisakyti pačiame portale, o jei paslauga užsakoma tik jos teikėjo tinklapyje, į jį vartotojas nukreipiamas automatiškai.

PSDF biudžeto lėšomis kompensuojamos (nemokamos) paslaugos

 

Būtinoji medicinos pagalba

Teikiama visiems nuolatiniams Lietuvos Respublikos gyventojams, neatsižvelgiant į tai, ar jie apdrausti Privalomuoju sveikatos draudimu ar ne.

Teikiama visiems asmenims, apdraustiems sveikatos draudimu Europos Sąjungos šalyse bei Norvegijoje, Islandijoje, Lichtenšteine ar Šveicarijoje, ir pateikusiems galiojančią E formos pažymą (pagal Europos Tarybos reglamento apibrėžiamas būtinosios pagalbos nuostatas) arba Europos sveikatos draudimo kortelę, ar sertifikatą, ar kitą lygiavertį dokumentą.

Ambulatorinės paslaugos

Teikiamos pacientams, kurie apdrausti Privalomuoju sveikatos draudimu ir turi šeimos gydytojo ar kito gydytojo specialisto siuntimą specializuotoms ambulatorinėms sveikatos priežiūros paslaugoms.

 

Siuntimas nereikalingas kreipiantis pas gydytoją dermatovenerologą, kai asmuo pas tą patį specialistą dėl tos pačios priežasties kreipiasi pakartotinai (t. y. jei gydytojas nurodo atvykti pakartotinai, nes dar tęsia paciento gydymą ar tyrimą) arba pacientas serga lėtine liga ir jam taikomas ilgalaikis stebėjimas.

Stacionarinės paslaugos

Teikiamos pacientams, kurie apdrausti Privalomuoju sveikatos draudimu ir turi šeimos gydytojo ar kito gydytojo specialisto siuntimą.

Gydytojo siuntimas neprivalomas, jei pacientas kreipiasi į ligoninę dėl būtinosios medicinos pagalbos. Šios pagalbos apimtis ir teikimo tvarka yra patvirtinti atskiru sveikatos apsaugos ministro įsakymu.

Teikiamos pacientams, pateikusiems Europos Sąjungos šalies, kurioje drausti, valstybinio sveikatos draudimo įstaigos E 112 (arba S2) formos pažymą, leidžiančią užsienio šalyje gauti planines asmens sveikatos priežiūros paslaugas ir šių paslaugų išlaidas kompensuoti iš ES šalies, kurioje asmuo dirba, privalomojo sveikatos draudimo lėšų.

Medicininės reabilitacijos paslaugos

Teikiamos pacientams, kurie apdrausti Privalomuoju sveikatos draudimu ir turi šeimos gydytojo ar kito gydytojo specialisto siuntimą.

Slaugos paslaugos

Slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos 120 dienų per kalendorinius metus yra apmokamos ligonių kasų iš PSDF lėšų. Slaugos paslaugoms būtinas gydančio gydytojo siuntimas.

Asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir apmokėjimo Privalomojo sveikatos draudimo

Asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir apmokėjimo Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis sutartis

 

PSDF biudžeto lėšomis apmokamų sveikatos priežiūros paslaugų bazinės kainos

 

Gydymo ir sveikatos priežiūros paslaugos apmokamos PSDF

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-08