BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

gydytojos.png
2021 04 02
Regioninėje Telšių ligoninėje uždarytas COVID-19 padalinys

26 lovų padalinys uždarytas suderinus ir gavus leidimą iš Šiaulių regiono sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos organizuojančios VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės. Sprendimas priimtas atsižvelgiant į sumažėjusį sergančiųjų COVlD-19 liga skaičių bei siekiant visa apimtimi atnaujinti ligoninėje teikiamas tiek ambulatorines, tiek stacionarines paslaugas.

20210317_125853.jpg
2021 03 26
Regioninės Telšių ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje – pažangios laparoskopinės operacijos

Laparoskopija – tai operavimo metodas, plačiai naudojamas chirurgijoje, urologijoje, ginekologijoje ir kitose srityse. Tokios operacijos yra pažangesnės, nes pilvo sienoje nedaromi dideli pjūviai, būna lengvesnis pooperacinis laikotarpis, pacientas gali greičiau grįžti į normalų gyvenimą. Regioninės Telšių ...

T.Luza.png
2021 03 15
Prevencines programos — efektyvus būdas užkirsti kelią vėžiui

Gimdos kaklelio ir krūties vėžys — grėsmingos vėžio formos, kurios kasmet nusineša nemažai moterų gyvybių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tačiau, laiku nustačius šiuos onkologi-nius susirgimus, moterys gali būti visiškai išgydytos. Regioninės Telšių ligoninės Akušerijos - ginekologijos skyriaus vedėjas Tomas Lūža ragina dailiosios lyties atstoves ...

kolektyvas.png
2021 03 01
Regioninėje Telšių ligoninėje jauniesiems pacientams teikiama būtina kompleksinė pagalba

2020 m. rugsėjo mėnesį duris atvėrė VšĮ Regioninės Telšių ligoninės Vaikų konsultacinė poliklinika. Ligoninės administracija ir visas gydymo įstaigoje dirbantis personalas siekia užtikrinti kokybišką ir šiuolaikišką medicininę pagalbą Telšių apskrities vaikams. Sudaromos visos sąlygos, jog sergantiems vaikams būtų suteikta ...

ligonine.jpg
2021 02 15
Telšių ligoninėje atnaujintas planinių sveikatos priežiūros paslaugų teikimas

Antrojo karantino metu Regioninėje Telšių ligoninėje, kaip ir visose šalies gydymo įstaigose, dėl didelio gyventojų ir ligoninės darbuotojų sergamumo COVID-19 liga, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis, buvo siaurinamas planinių paslaugų teikimas. Tačiau, taikant įvairias infekcijos valdymo ...

Ieva Radavičienė ir Ramunė Borisė.png
2021 01 25
Reabilitacija — galimybė negalią įveikti be vaistų

Antrą mėnesį Regioninės Telšių ligoninės Reabilitacijos skyriuje darbuojasi fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Ieva Radavičienė. Medikė su kitų specialistų pagalba stengiasi pacientų gyvenimams sugrąžinti kokybę bei tvirtina, kad įvairias ligas ir negalavimus galima gydyti ne medikamentais, o natūraliais metodais.

vakcina-nuo-koronaviruso.jpg
2021 01 05
Paskiepyti pirmieji Telšių ligoninės medicinos darbuotojai

Praėjusį trečiadienį, gruodžio 30-ąją, VšĮ Regioninę Telšių ligoninę pasiekė pirmoji vakcinos nuo koronavirusinės infekcijos siunta. Iš viso paskiepyta 30 ligoninės medicinos darbuotojų. Kita vakcinos dozė turėtų atkeliauti sausio 20-ąją.

pirmasis naujagimis.jpg
2021 01 01
Pirmasis šių metų naujagimis Telšiuose – plungiškis

Sausio 1-osios pavakare Regioninėje Telšių ligoninėje sukrykštė pirmasis šių metų naujagimis. Plungėje gyvenančiai šeimai tai – pirmasis vaikelis.

sveikinimas.jpg
2020 12 23
Jaukių švenčių!

Baigiasi dar vieni metai. Tai buvo ypatingas ir sunkus laikas, dienos neretai atrodė ilgos, naktys nesibaigiančios, užpildytos neregėtais iššūkiais ir atkakliu darbu. Tik pasitikėdami savimi ir veikdami drauge, mes visada būsime stipresni ir eisime į priekį. Tegul šv. Kalėdų šventė šiemet būna ypatingai prasminga, o namuose ir mintyse sklinda ramybė. Būkime sveiki.  

tomografas.png
2020 12 08
Telšių ligoninės Radiologijos skyriuje — naujas modernus kompiuterinis tomografas

Regioninėje Telšių ligoninėje jau mėnesį veikia šiuolaikiškas 128 pjūvių kompiuterinis tomografas, kuris pakeitė iki šiol naudotą 2 pjūvių prietaisą. Atsiradus naujai įrangai, prasiplėtė tiriamas laukas, todėl pacientai gauna išsamius ir kokybiškus tyrimus, leidžiančius tiksliau nustatyti diagnozę ir paskirti efektyvų gydymą.

Jovita Seiliuvienė.png
2020 11 19
Karantinas pateikė naujų iššūkių, bet šiuo metu nestabdo įprasto medikų darbo ritmo

Regioninė Telšių ligoninė karantino sąlygomis dirba nuo spalio mėnesio pabaigos, kai šio mėnesio 26 dieną Telšių rajono savivaldybė pateko į raudonąją zoną pagal teigiamų COVID-19 testų skaičių, o nuo spalio 28-osios buvo paskelbtas lokalus karantinas. Pagal šiuo metu galiojantį teisinį reguliavimą įvestas visuotinis karantinas ...

daktarai.png
2020 10 20
Konsultacinėje poliklinikoje dirbančių gydytojų gretas papildė urologas ir endokrinologė

Regioninės Telšių ligoninės konsultacinėje poliklinikoje neseniai pradėjo darbuotis gydytojas urologas Grigorij Poluchin bei gydytoja endokrinologė Paulina Jankuvienė. Iš Klaipėdos atvykstantys savo srities specialistai kiekvieną antradienį nuo 14 valandos laukia pacientų, jog padėtų išspręsti iškilusias sveikatos problemas.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn