BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Korupcijos prevencija

Viešoji įstaiga Regioninė Telšių ligoninė siekdama užtikrinti savo veiklos skaidrumą ir viešumą vykdo korupcijos prevenciją ir nuosekliai įgyvendina jos tikslus. Korupcijos  prevencijos Ligoninėje programos paskirtis – užtikrinti ilgalaikę, veiksmingą ir kryptingą korupcijos kontrolės ir prevencijos sistemą ligoninėje.

Asmenys, atsakingi už korupcijos prevenciją ir kontrolę VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje
Petras Valuckis
teisininkas
tel. Nr. +370 444 77008
el.p.  [email protected]

* Direktorės kreipimasis

* Įsakymas "Dėl korupcijos prevencijos priemonių įgyvendinimo"

 * Korupcijos prevencijos priemonių planas

* Korupcijos prevencijos programa

* Darbuotojų elgesio kodeksas

* Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos įstaigų darbuotojų susidūrusių su galima korupcinio pobūdžio nusikalstama veika elgesio taisyklės

* Pranešmų apie korupcinio pobūdžio veikas apskaitos žurnalas

 * Korupcijos atvejo dalyviai gali būti baudžiami įstatymo numatyta tvarka

 * Pareigybių, į kurias prieš skiriant asmenį teikiamas rašytinis prašymas Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai pateikti informaciją apie į pareigas siekiantį eiti asmenį, sarašas

Korupcijos rizikos analizės
„Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos išvada dėl korupcijos rizikos analizės asmenų registravimo į asmens sveikatos priežiūros paslaugų laukimo eilių ir šių eilių valdymo srityse“

Korupcijos rizikos analizė VšĮ Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje, VšĮ Mažeikių ligoninėje ir VšĮ Mažeikių pirminiame sveikatos priežiūros centre
_____

„Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos išvada dėl korupcijos rizikos analizės asmens sveikatos priežiūros įstaigų viešųjų pirkimų vykdymo, taip pat paramos teikimo, gavimo ir naudojimo veiklos srityse“.

„Korupcijos rizikos analizė VšĮ Kelmės ligoninėje, VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje, VšĮ Radviliškio ligoninėje ir VšĮ Raseinių ligoninėje viešųjų pirkimų vykdymo, taip pat paramos teikimo, gavimo ir naudojimo veiklos srityse“.

„STT pateiktų išvadų ir pasiūlymų, dėl korupcijos rizikos analizės asmens sveikatos priežiūros įstaigų viešųjų pirkimų vykdymo, taip pat paramos teikimo, gavimo ir naudojimo veiklos srityse, įgyvendinimas“.

 

Dėl pranešimo apie korupcinio pobūdžio veikas
Pranešimo apie korupcinio pobūdžio teisės pažeidimą forma
Jei esi valstybės tarnautojas (ar jam prilygstantis asmuo) ir susidūrei su korupcija, turi žinoti

Apie korupcijos atvejį (-us) galite pranešti:

VšĮ Regioninė Telšių ligoninė
raštu: Kalno g. 40, Telšiai, LT-87134,
telefonu +370 444 77008; (+370 444 77000),
elektroniniu paštu [email protected]; [email protected]
Kreipiantis raštu prašome nurodyti:
1) vardą, pavardę;
2) gyvenamosios vietos adresą, elektroninio pašto adresą (atsakymui pateikti);
3) darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę, pareigas;
4) veiksmus, kuriais pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, taip pat vietą, laiką, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes, ir kitas, Jūsų manymu, reikšmingus faktus.
VšĮ Regioninė Telšių ligoninė užtikrina asmenų, pateikusių informaciją, asmens duomenų konfidencialumą.
VšĮ Regioninė Telšių ligoninė atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta atsakomybė.
Informuojame, kad VšĮ Regioninė Telšių ligoninė neturi teisės ir įgaliojimų tirti korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų. Tokias teises turi Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

LR Sveikatos apsaugos ministerijai:
elektroniniu paštu [email protected]
anonimiškai nemokamu pasitikėjimo telefonu +370 800 66 004 (spaudžiant 2).

Policijai:
bendruoju pagalbos numeriu 112 arba adresu https://www.epolicija.lt/web/guest/report-anonymous

LR Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT):
elektroniniu paštu [email protected];
visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu +370 5 266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis); palikti pranešimą STT svetainėje pasirinkus nuorodą „praneškite apie korupciją/palikite pranešimą čia“.

Kaip pranešti apie korupciją

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-25