BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Asmens duomenų apsauga

Įgyvendinant 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentos (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (toliau - Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) reikalavimus, Regioninėje Telšių ligoninėje yra paskirtas duomenų apsaugos pareigūnas:

Petras Valuckis, teisininkas, tel. (8 444) 77008, el. paštas [email protected]

Į duomenų apsaugos pareigūną galite kreiptis visais klausimais, susijusiais su Jūsų asmeninių duomenų tvarkymu Ligoninėje ir naudojimusi savo teisėmis pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą. Duomenų apsaugos pareigūnas privalo užtikrinti slaptumą ir konfidencialumą, susijusį su jo užduočių vykdymu.

Į duomenų apsaugos pareigūną galite kreiptis telefonu, taip pat paštu ar elektroniniu paštu pateikę prašymą įgyvendinti duomenų subjekto teisę (-es) (parsisiųsti...).

Asmens duomenų tvarkymo taisyklės (parsisiųsti...)

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-22