BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tuberkuliozės profilaktikai, diagnostikai ir gydymui naudojamos infrastruktūros modernizavimas Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikoje

Tuberkuliozės profilaktikai, diagnostikai ir gydymui naudojamos infrastruktūros modernizavimas Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikoje (TPLK)
Kuriame Lietuvos ateitį

Viešoji įstaiga Respublikinė Šiaulių ligoninė ir viešoji įstaiga Regioninė Telšių ligoninė, vadovaudamosi 2021 m. Gegužės 3 d. Jungtinės veiklos sutartimi Nr. 3.4-BS-380-21, bendrai įgyvendina projektą „Tuberkuliozės profilaktikai, diagnostikai ir gydymui naudojamos infrastruktūros modernizavimas Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikoje (TPLK)", Nr. J02- CPVA-V-04-0001 (toliau - Projektas).
Projekto tikslas – spręsti šiaurės Lietuvos regiono tuberkuliozės bei ūmių infekcinių ir lėtinių kvėpavimo takų ligų plitimo kontrolės ir diagnostikos bei gydymo padėtį, gerinant asmens sveiktos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą. Projekto įgyvendinimo metu siekiama modernizuoti Projekto partnerių ligoninių infrastruktūrą, aprūpinti reikiama medicinos ir kita įranga, asmeninėmis apsaugos ir kitomis priemonėmis, atlikti darbus.
Projekto partneriai pirmos COVID-19 pandemijos metu buvo aprūpinti asmens apsaugos priemonėmis: vienkartinėmis pirštinėmis, kaukėmis, respiratoriais, veido skydeliais, chalatais, kombinezonais, antbačiais, dezinfekciniais skysčiais ir kitomis priemonėmis.
Projekto įgyvendinimui VšĮ Regioninei Telšių ligoninei skirta lėšų įsigyti papildomą deguonies generatorių prie esamos deguonies generatoriaus sistemos, medicininių dujų sistemos įvedimui Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje, gyvybinių funkcijų monitorių su centrine stotimi sistemai reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui, basonų plovimo mašinoms, švirkštinėms infuzinėms pompoms, vaizdo laringoskopui, pulsoksimetrams, vienkartinėms deguonies terapijos, reanimacijos-intensyviosios terapijos priemonėms ir kt. 
Įgyvendinus projektą, įsigijus modernios diagnostikos ir gydymo medicininės įrangos, stacionariniams ligoniams bus suteikiamos kokybiškesnės tuberkuliozės ir kitų ūmių infekcinių ligų diagnostikos ir gydymo paslaugos, pagreitės diagnozės nustatymo laikas ir tikslumas. Įsigijus reikiamą įrangą, bus patenkintas tikslinės grupės (ūmiomis infekcinėmis ligomis sergančių pacientų, sveikatos priežiūros specialistų ir kitų asmenų, turinčių riziką sirgti ūmiomis infekcinėmis ligomis) poreikis šiaurės Lietuvos regione gauti kokybiškas viešąsias sveikatos priežiūros paslaugas.
Į projektą įtraukus 8 regiono ligonines, Projekto veiklų geografija išsiplėtė visame šiaurės Lietuvos regione, apimančiame Šiaulių ir Telšių apskritis.
Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo, Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis.

Projekto pradžia - 2017 m. spalio mėn. 
Projekto pabaiga - 2022 m. vasario mėn. 
 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-08