BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tuberkuliozės diagnostikos paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje

Projektas Nr. J02-CPVA-V-01-0002
 Kuriame Lietuvos ateitį
„Tuberkuliozės diagnostikos paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje“
Telšių apskrityje sergamumas tuberkulioze yra didesnis nei Lietuvos vidurkis. 2017 m. kovo 27 d. Regioninė Telšių ligoninė pasirašė sutartį dėl projekto Nr. J02-CPVA-V-01-0002 „Tuberkuliozės diagnostikos paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje“  įgyvendinimo.  Projekto tikslas - pagerinti tuberkuliozės diagnostikos paslaugų kokybę ir prieinamumą. Projekto veiklos: atnaujinamos patalpos bei įsigyjama medicininė įranga tuberkuliozės diagnostikai ir laboratorinių tyrimų atlikimui. Įgyvendinamomis veiklomis siekiama sudaryti sąlygas saugiai, greitai ir kokybiškai diagnozuoti tuberkuliozę aptarnaujant Telšių apskrities gyventojus, pagerinti tyrimų kokybę ir patikimumą,  sutrumpinti tyrimų atlikimo laiką bei pagerinti diagnozės nustatymą, sumažinti finansines išlaidas ligoninei ir pačiam pacientui bei užtikrinti geresnę tuberkuliozės profilaktiką ir kontrolę. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų. Projekto įgyvendinimo metu  suremontuotos patalpos, susijusias su tuberkuliozės laboratorinių tyrimų atlikimu, bei įsigyta šiam darbui reikalinga šiuolaikinė įranga ir laboratoriniai baldai. Naujai įsigyta medicininė įranga leis užtikrinti greitesnį ir patikimesnį laboratorinių tyrimų atlikimą, saugias ir tinkamas sąlygas dirbančiam personalui. Po projekto įgyvendinimo ligoninė aptarnaus didesnį pacientų skaičių, suteiks jiems kokybiškesnes paslaugas.
Projekto tikslinė grupė - tuberkulioze sergantys ir rizikos grupėje esantys pacientai (vaikai ir suaugusieji), sveikatos priežiūros specialistai. Įgyvendinus projektą bus patenkinti  sergančiųjų ir rizikos grupėje esančių pacientų poreikiai.
Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2017-04-05 – 2018-05-31

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-08