BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Galvos smegenų kraujotakos ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas

Projektas Nr. 08.1.3-CPVA-V-603-02-0006

Kuriame Lietuvos ateitį
Galvos smegenų kraujotakos ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas

Viešoji įstaiga Regioninė Telšių ligoninė yra viena iš tarpinės pagalbos ligoninių, kurioje įtariant pacientui ūminį galvos smegenų insultą, neatidėliojant atliekami tam tikri nustatyti tyrimai bei sprendžiama dėl gydymo ar tolesnės pagalbos organizavimo, pervežant pacientą į vieną iš patvirtintų insulto gydymo centrų. Ligoninėje trūko dalies reikalingos medicininės įrangos, dalis turimos įrangos buvo nusidėvėjusi.
Siekiant greičiau ir tiksliau diagnozuoti ūminį smegenų insultą, efektyviai vykdyti sveikatos būklės kontrolę ir užtikrinti kokybišką gydymą, buvo būtina ligoninėje įsigyti insulto bei kitų galvos smegenų kraujotakos ligų diagnostikai ir gydymui reikalingą įrangą.
2018 m. rugsėjo 7 d. Regioninė Telšių ligoninė pasirašė sutartį dėl projekto „Galvos smegenų kraujotakos ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas“ įgyvendinimo. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo lėšų.
Pagrindinis projekto tikslas yra pagerinti ligoninės teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę galvos smegenų kraujagyslių ligų srityje ir pagerinti šių paslaugų prieinamumą Telšių apskrities gyventojams.
Įsigyta reikalinga šiuolaikiška medicinos įranga sudarys sąlygas užtikrinti efektyvią sveikatos priežiūrą, pagerinti galvos smegenų kraujotakos ligų diagnostiką bei gydymą ir prisidės prie Lietuvoje įgyvendinamo ir plėtojamo inovatyvaus Integruoto paslaugų teikimo modelio, tokiu būdu prisidedant prie sveikatos netolygumų mažinimo Lietuvoje.
Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2018-06-15 – 2020-10-31.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-08