BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugų tuberkulioze segantiems asmenims gerinimas Telšių rajone

Projektas Nr. 08.4.2-ESFA-R-615-81-0001
 Kuriame Lietuvos ateitį
"Ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugų tuberkulioze segantiems asmenims gerinimas Telšių rajone"

Projekto tikslas yra sumažinti Telšių rajono gyventojų sergamumą ir mirtingumą nuo tuberkuliozės, išvengti atsparių vaistams tuberkuliozės mikobakterijų atsiradimo ir plitimo. Šiam tikslui pasiekti įgyvendinamos priemonės, gerinančios ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo prieinamumą tuberkulioze sergantiems pacientams. Sergamumas tuberkulioze neretai yra susijęs su socialinėmis problemomis, todėl pacientų skatinimui kiekvieną dieną atvykti į DOTS kabinetą ir išgerti vaistų reikalingos motyvacijos priemonės, siekiant, jog pacientai nenutrauktų gydymo ir būtų pasiekti teigiami rezultatai. Projekto metu numatoma įsigyti maisto talonus, kurie kartą per savaitę duodami pacientams, nustatytu periodiškumu nepertraukiamai atvykstantiems išgerti vaistų tiesiogiai stebimo trumpo gydymo kurso metu. Projekto veiklų įgyvendinimas sudarys prielaidas efektyviam tuberkuliozės gydymui, Lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo tuberkuliozės mažinimui bei leis išvengti atsparių vaistams tuberkuliozės mikobakterijų atsiradimo ir plitimo.
Projekto tikslinė grupė - tuberkulioze sergantys Telšių rajono pacientai, kuriems nustatyta tvarka gydytojas pulmonologas paskyrė ambulatorinį tiesiogiai stebimą trumpo gydymo kursą.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2018-06-08 – 2022-06-08

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-08