BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
Uždaryti

Naujienos

skyrius.png
2023 01 23
Ligoninės Duomenų valdymo ir analizės skyriuje - ne tik medicininių duomenų apskaita

Atsižvelgiant į iškilusius reikalavimus pacientų duomenų bei elektroninės sveikatos istorijos sistemai tvarkyti, nuo 2022 metų lapkričio mėnesio VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje keliolika metų buvęs Sveikatos statistikos skyrius performuotas į naują Duomenų valdymo ir analizės skyrių.

nauja pradzia.png
2023 01 10
Nauja pradžia — su naujagimiu Jonu iš Plungės

Rekordiniai naujagimiais metai Regioninėje Telšių ligoninėje palydėti su džiaugsmu, nes pernai pasaulį išvydo 407 mažyliai. Tokia atžalų gausa per metus pasitaiko gana retokai - Žemaitijos sostinėje - tik prieš 11 metų. 2021-aisiais jų gimė gerokai mažiau - 365.

sveikinimas.jpg
2022 12 23
Jaukių švenčių!

Šiame besikeičiančiame pasaulyje yra tik du pastovūs dalykai: kasmet ateinančios Kalėdos ir niekada nesibaigianti meilė!  Mylėkime vieni kitus, gerbkime vieni kitus ir būkime sveiki!  Jaukių šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų 2023 metų!  

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Jovita Seiliuvienė

Direktorė

Įstaigos kontaktai

Kalno g. 40, 87134 Telšiai
Tel. +370 444 77 000
El. p. [email protected]