BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
Uždaryti

Naujienos

slaugytojos.png
2022 05 19
Profesinę šventę mininčios slaugytojos: „Matyti kiekvieną pasveikusį ligonį yra didžiausias džiaugsmas“

Paslaugios, atidžios, rūpestingos, skubančios padėti ir pacientui, ir gydytojui - tokias bendrosios praktikos slaugytojas dažnai matome gydymo įstaigose. Joms tenkanti atsakomybė įvairi - nuo greito lydymo sprendimų priėmimo iki paprasto, nuoširdaus pokalbio ar tiesiog paglostymo, tarptautinę ...

Gydytoja dermatovenerologė Agnė Višniauskienė.png
2022 04 25
Mėgaukimės saulės spinduliais saugiai ir atsakingai

Atėjus šiltajam sezonui, daugelis skuba lepintis saulės voniomis, nesusimąstydami apie žalingą saulės spindulių poveikį. Gydytoja dermatovenerologė Agnė Višniauskienė įspėja, kad tai reikėtų daryti atsakingai, jei norime išvengti grėsmingų pasekmių odai. Su specialiste kalbėjomės apie piktybines odos ligas bei, kodėl būtina dalyvauti prevencinėje odos vėžio programoje.

sveikinimas.jpg
2022 04 15
Viltingų, džiugių ir Dievo malonėmis gausių šv. Velykų!

Viltingų, džiugių ir Dievo malonėmis gausių šv. Velykų! Susibūrę kartu su širdžiai artimais žmonėmis, švęskime ir dalinkimės pakilia nuotaika, gerumu ir meile!

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Jovita Seiliuvienė

Direktorė

Įstaigos kontaktai

Kalno g. 40, 87134 Telšiai
Tel. (8 444) 77 000
El. p. info@telsiuligonine.lt