BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
Uždaryti

Naujienos

iteikimas.png
2022 01 07
Regioninei Telšių ligoninei - profesoriaus R. Inčirausko dovana

„Medikas man - antras po Dievo. Gerbiu ir vertinu Jūsų profesiją“, - pabrėžė Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto profesorius Romualdas Inčirauskas, įteikdamas Regioninės Telšių ligoninės direktorei Jovitai Seiliuvienei paveikslą „Kelio ženklai“. Tai - ne pirmoji ir, kaip žada pats menininkas, ne paskutinė dovana šiai gydymo įstaigai.

Rokas.png
2022 01 01
Pirmasis šių metų naujagimis Telšiuose - Rokas

2022-aisiais pirmasis naujagimis Regioninėje Telšių ligoninėje gimė plungiškių Henrikos ir Modesto Talučių šeimoje. Berniukas, kuriam tėveliai davė Roko vardą, pasaulį išvydo sausio 1-osios rytą, pusę šešių.

1.jpg
2021 12 22
Jaukių švenčių!

Atskrisk Kalėdoms, Angele Baltasai, Uždenk sparnais apšalusias upes, Miškus ir pievas, juodą kelio ašį, Sulinkusias nuo nuodėmių minias...   Nors vieną naktį švystelk sidabriniais – Ir sielą vėl pripildysi džiaugsmu... Pilki šešėliai žilstančių pušynų Linguos svajonę virš nakties namų...

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Jovita Seiliuvienė

Direktorė

Įstaigos kontaktai

Kalno g. 40, 87134 Telšiai
Tel. (8 444) 77 000
El. p. info@telsiuligonine.lt